На Херсонщині в рамках програми "Пліч-о-пліч" відремонтували майже 700 будинків

На Херсонщині в рамках програми "Пліч-о-пліч" відремонтували майже 700 будинків

Зруйнований будинок на Херсонщині
Херсонщина. Давидів Брід. Будинок, який відновлюють після обстрілів РФ в рамках програми "Пліч-о-пліч", жовтень 2023 року Фото: Херсонська ОВА/Telegram

На Херсонщині у 26 населених пунктах області в рамках програми "Пліч-о-пліч" відремонтували 689 будинків, які зруйновані внаслідок російських обстрілів. Про це на брифінгу повідомив заступник начальника Херсонської ОВА Дмитро Бутрій.

За його словами, будівельники з 15 регіонів лагодять ще майже 400 будинків. Незабаром стартує друга черга проєкту.

"Стосовно другої черги проєкту, до якої увійшли 76 населених пунктів, там склали 1836 актів обстеження, 958 дефектних актів та 15 технічних звітів. Після завершення підготовчих робіт стартує відбудова", — повідомив Дмитро Бутрій.

Також додав, що за допомоги волонтерів відремонтовано 419 житлових будинків.

У Давидовому Броді на Херсонщині будівельники з Івано-Франківської області повністю відновили дев'ять зруйнованих обстрілами РФ житлових будинків, у двох — міняють покрівлю, вікна та двері, ремонтують фасад.

Всього 15 областей України допоможуть окремим громадам Херсонщини відбудувати пошкоджене житло та соціальні об'єкти. Відновлення населених пунктів, які зруйнували російські військові відбудеться в рамках всеукраїнського пілотного проєкту "Пліч-о-пліч".

Читайте нас у Тelegram: Суспільне Херсон

Підписуйтесь на Суспільне Херсон у Viber

На початок