. ІФНМУ

Викладачка кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання Івано-Франківського національного медичного університету Наталія Жилюк виборола 10 нагород на чемпіонатах області та України з веслування. Про це повідомили у пресслужбі університету.

На відкритих обласних змаганнях з веслування у Херсоні у запливах на каное Наталія Жилюк виборола три перші місця на дистанціях 200, 500 та 1000 метрів. На каное у класі "мікс" спортсменка здобула третє місце і підтвердила свій статус члена національної команди.

Прикарпатська викладачка стала призеркою чемпіонатів України та області з веслування. ІФНМУ

Крім того, Наталія Жилюк взяла участь у Чемпіонаті України серед дорослих, молоді, юнаків та юніорів з веслування на човнах "дракон". Там вона виборола цілу низку нагород у складі команди Київської області. Всього команда отримала шість нагород серед дорослих D-12, ще три нагороди на Кубку федерації у класі мікс D-22.

"Змагання на драгонботах дарують неймовірні відчуття. Усі 10, або й 20 людей у човні мають працювати веслами дуже швидко, але в чіткому й однаковому ритмі, тримати темп. Така командна взаємодія дає чудові емоції і враження", - розповіла Наталія Жилюк.

Зараз Наталія Жилюк почне підготовку до міжнародних змагань, які відбудуться наступного року.

До слова, нещодавно три медалі на чемпіонаті України пам'яті В'ячеслава Сорокіна з веслування на байдарках і каное виборола вихованка івано-франківського спортклубу "Альбатрос" Ольга Крикун.