Українські рятувальники взяли участь у нараді INSARAG в Катарі

Українські рятувальники взяли участь у нараді INSARAG в Катарі

Українські рятувальники взяли участь у нараді INSARAG в Катарі
Представники ДСНС України взяли участь у нараді INSARAG в Катарі, 21 жовтня, 2023 р., фото: МВС

Представники ДСНС України взяли участь у нараді міжнародної пошуково-рятувальної консультативної групи INSARAG, що відбувалася у столиці Катару – місті Доха. У заході взяли участь понад 180 рятувальників з більш як 90 країн світу.

Про це повідомили на порталі МВС України.

Зазначається, що упродовж тижня керівник Мобільного рятувального центру швидкого реагування ДСНС України Володимир Качкан та провідний фахівець відділу міжнародного співробітництва Микола Духніч брали участь у нараді INSARAGМіжнародна пошуково-рятувальна консультативна група ( INSARAG ) — це мережа країн і організацій, які займаються пошуково-рятувальними роботами в містах і координацією операцій на місцях. Діяльність спрямована на встановлення стандартів і класифікації для міжнародних груп, а також методологію міжнародної координації реагування на наслідки землетрусів і аварій, пов’язаних з обвалом будівель. .

Під час заходу особлива увага учасників приділялася результатам пошуково-рятувальної операції під час ліквідації наслідків землетрусу в Туреччині, що стався у лютому 2023 року.

Захід організований Міністерством внутрішніх справ Катару спільно з Секретаріатом INSARAG.

Що відомо про землетрус у Туреччині 6 лютого

6 лютого 2023 року на південному сході Туреччини та на території Сирії стався потужний землетрус. Президент Туреччини Реджеп Ердоган повідомив, що землетрус магнітудою 7,7 став найпотужнішим з 1939 року. Загальна кількість загиблих станом на 16 лютого у Туреччині та Сирії становить щонайменше 41 987 людей.

Станом на 14 лютого, у Туреччині загинуло 5 українців, 7 вважаються зниклими безвісти. Українським дипломатам вдалося розшукати 136 громадян України та евакуювати 37.

На початок