На війні загинув діджей з Ужгорода Максим Науменко

На війні загинув діджей з Ужгорода Максим Науменко

На війні загинув діджей з Ужгорода Максим Науменко
Колаж/Суспільне Ужгород

На війні загинув діджей Максим Науменко. У 2014-му році він з родиною переїхав з Донецька в Ужгород.

Про загибель військового повідомила його дружина Діана Борисова на своїй сторінці у Facebook.

Максим Науменко загинув 11 жовтня 2023 року під Донецьком. У чоловіка залишилися дружина та донька.

Як згадують загиблого воїна

"Ти один з перших, хто відправив мені тактичний рюкзак як волонтер. Згодом і сам зголосився до війська. Для нашої родини сьогодні це був удар. Ми були близькі в месенджерах, але жодного разу так і не зустрілися особисто. Ти створив свій канал в Telegram недавно… Тепер я розумію, що це було за декілька днів до твоєї загибелі. Дуже важка втрата. Вибач, що деколи не відповідав, але ти був мені дуже близький. Спочивай... P.S. Твій рідний Донецьк буде вільний. Я знаю це", — написав на власній Facebook-сторінці Роман Пелех.

"Неможливо повірити, що це могло статися з Максом. Людина з великим серцем і гострим почуттям справедливості. Світлий і щирий. Настільки щирий, що не вмів блефувати у іграх, і це було дуже мило. Він був другом не тільки мені, але і моїм дітям. Він був другом для всіх. Вічна памʼять, друже. Дякую тобі за все. Ми винні тобі цю перемогу", — написала на своїй Facebook-сторінці Анастасія Новікова.

"Дуже прикро, що нас покидають найталановитіші і найкращі люди. Він любив життя, любив музику і любив Україну", — опублікував на своїй Facebook-сторінці Нараз Будз.

На війні загинув діджей з Ужгорода Максим Науменко
Фото: Сергій Денисенко | Facebook

"Макс світла людина, мій кєнт. Якось відвідала Макса в госпіталі і він сказав, що нарешті на своєму місці. Макс жив в Донецьку до 2014 року, а потім став військовим. Повірити не можу що ді-джей який робив раніше регі-сети загинув на війні. Але це нова реальність, і йдуть друзі, і я їм вдячна, але я за них плачу. Так просто не мало би бути!", — йдеться в дописі на Facebook-сторінці Аліни Шеремети.

"Ми познайомились у 2015-му, коли робили перший фотопроєкт про переселенців. Щирий, відкритий хлопець, він дуже скоро став в Ужгороді своїм, вже мало хто згадував, що він приїхав з Донецька. Але зла іронія долі у тому, що йому судилося повернутись у рідні краї і загинути саме під Донецьком... Востаннє ми спілкувалися у лютому 2022-го. Планували вініловий сет Макса на "Ужгородській Палачінті". Він мав грати 25-го лютого, але... "Зіграєш після Перемоги, Максе!". Вже не зіграє. Клята війна. Кляті нелюди", — написав на Facebook-сторінці Сергій Денисенко.

На війні загинув діджей з Ужгорода Максим Науменко
Фото: Сергій Денисенко | Facebook

Підписуйтеся на Суспільне Ужгород: Facebook, YouTube, Telegram, Viber, Instagram, Threads

На початок