У Калуській громаді на Івано-Франківщині оголосили триденну жалобу

У Калуській громаді на Івано-Франківщині оголосили триденну жалобу

У Калуській громаді оголосили жалобу за полеглими воїнами
Фото ілюстративне: Валентин Резніченко

У Калуській громаді на Івано-Франківщині оголосили триденну жалобу через загибель на війні трьох військовослужбовців — Андрія Кавінського, Михайла Гелетія та Івана Барнича.

Про це на Facebook-сторінці повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Дні жалоби за полеглими воїнами триватимуть з 21 до 23 жовтня.

На знак скорботи в громаді приспустять Державний прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій. Окрім цього, обмежать проведення концертів й заборонять розважальну музику у закладах торгівлі та громадського харчування.

Що відомо про полеглих воїнів

Андрій Кавінський у лавах ЗСУ служив старшим стрільцем-оператором 1 штурмового відділення десантно-штурмового взводу. Воїн поліг 14 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання у Херсонській області. Бійцю було 45 років.

Михайло Гелетій народився у 1989 році, проживав у Калуші. У лавах ЗСУ служив стрільцем-санітаром єгерського взводу однієї з військових частин ЗСУ. Загинув військовослужбовець 16 жовтня 2023 року на Луганщині.

Іван Барнич народився у 1989 році в селі Кропивник Калуського району. Він служив командиром радіовзводу батальйону звʼязку та радіотехнічного забезпечення однієї з військових частин. Від 16 липня 2023 року зв'язок з військовим був втрачений. 20 жовтня 2023 року підтвердили загибель військовослужбовця на Донеччині.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок