На Миколаївщині до ТВК хотіли включити членів від "Слуги народу" та "Батьківщини"

На Миколаївщині до ТВК хотіли включити членів від "Слуги народу" та "Батьківщини"

На Миколаївщині до ТВК хотіли включити членів від "Слуги народу" та "Батьківщини" Суспільне Миколаїв

На Миколаївщині політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" хотіла включити до ТВК члена від "Слуги народу", а "Слуга народу" − від "Батьківщини". Про це йдеться на сайті ОПОРИ.

До Миколаївської районної територіальної виборчої комісії надійшло подання від обласної організації політичної партії "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" про виключення зі складу Чорноморської сільської виборчої комісії Ольги Краснової та включення замість неї Лариси Білої, яка є чинною членкинею цієї ж комісії від "Слуги народу".

За кілька днів до цієї ж районної комісії надійшло подання вже від обласної організації політичної партії "Слуга народу" про заміну Лариси Білої на членкиню комісії від "Батьківщини" Ольгу Краснову.

Перше подання за підписом голови обласного осередку партії Вадима Підберезняка та печаткою партії надійшло до ТВК 28 серпня. Як з’ясували члени комісії, у поданні від "Батьківщини" запропоновано виключити зі складу комісії Ольгу Краснову та включити Ларису Білу, але остання вже є членкинею комісії від "Слуги народу" і дана партія не відкликала її зі складу комісії.

Відповідно до Протоколу №2 про створення сільських та селищних комісій Миколаївського району та Додатку №15 цієї постанови – Ольга Краснова є головою Чорноморської сільської виборчої комісії від ВО "Батьківщина", а Лариса Біла – членкинею комісії від партії "Слуга народу".

На Миколаївщині до ТВК хотіли включити членів від "Слуги народу" та "Батьківщини"ОПОРА

Члени Миколаївської районної виборчої комісії одноголосно прийняли рішення відмовити в затвердженні змін у складі Чорноморської сільської виборчої комісії, поданих місцевим обласним осередком ВО "Батьківщина".

В обласній організації партії "Батьківщина" спостерігачу ОПОРИ повідомили, що вони розбиратимуться в ситуації. Про результати перевірки пообіцяли дати ОПОРІ офіційну відповідь.

Як повідомив спостерігач ОПОРИ, до Миколаївської ТВК надійшло подання від обласної організації партії "Слуга народу", в якому пропонується припинити повноваження членкині комісії Лариси Білої та ввести замість неї до складу комісії Ольгу Краснову, яка досі залишається членкинею комісії від ВО "Батьківщина".

На Миколаївщині до ТВК хотіли включити членів від "Слуги народу" та "Батьківщини"ОПОРА

Це питання буде розглядатись на наступному засіданні виборчої комісії.

Що відомо

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди