У Носівці відкрили школу-довгобуд, яку будували 30 років

У Носівці відкрили школу-довгобуд, яку будували 30 років

У Носівці відкрили школу-довгобуд, яку будували 30 років
Суспільне: Чернігів

Свято першого дзвоника пройшло у носівській школі-довгобуді №5. Чекали на нього 30 років. Заклали приміщення у 1989 році, будівництво зупиняли чотири рази через нестачу коштів. Розрахована школа на 520 дітей, наразі до неї зарахували 380.

Оркестр, повітряні кульки, аніматори та близько п’яти сотень гостей. Сьогодні у носівській школі №5 пролунав перший в її історії «перший дзвоник». Цей заклад почали будувати 30 років тому. Тут могли б навчатися батьки сьогоднішніх школярів.

Нова школа розрахована на 520 дітей, сюди перевели увесь педколектив та 320 учнів школи №4, яка раніше обслуговувала мікрорайон.

На сьогодні до закладу зарахували 380 учнів, сформували 19 класів. Випускний клас на паралелі один. Кажуть, нова школа подобається. Однак за старою сумуватимуть.

«Ми, звісно, дуже раді, що відкрилася ця школа, але сумно, що випускатимемося тут, бо 10 років провчилися в нашій 4-ій школі», - говорить Анастасія Бєлоус.

Це була єдина школа у Носівській ОТГ, яка провела лінійку. Як це було, та як зважилися на це в умовах карантину, дивіться у сюжеті.

Читайте також:

"1 вересня без квітів: у чернігівській школі відмовились від букетів на користь мами учениці"

На початок