У Полтаві визначили ОСББ, біля якого встановлять велобокс: хто переміг у конкурсі

У Полтаві визначили ОСББ, біля якого встановлять велобокс: хто переміг у конкурсі

Біля ОСББ на Полюсній у Полтаві буде велобокс для зберігання велосипедів
Фото ілюстративне, pexels

Серед учасників конкурсу на встановлення споруди для зберігання велосипедів у Полтаві визначили переможця. Це зробили на засіданні спеціальної комісії.

Для участі у конкурсі представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів заповнювали спеціальну онлайн-форму. Серед трьох учасників переможцем стало полтавське ОСББ "Полюсна 10".

Виготовлення профінансує громадська організація "Центр розвитку та співпраці громад", розповів Суспільному її керівник Роман Широких. А роботи зі встановлення має оплатити переможець конкурсу.

Конкурс на велобокс: хто переміг у Полтаві
Приблизний вигляд велобоксу, який мають встановити у Полтавській ТГ. Фото ГО "Центр розвитку та співпраці громад"
"Критерії: залученість та активність учасників, фінансова готовність на співфінансування, кількість мешканців, які користуються велосипедами, виділення земельної ділянки під користування і розташування велобоксу ― або в зеленій зоні, або замість паркомісць у дворі. І згода мешканців будинку", ― каже Роман Широких.

Велобокс ― це спеціальна споруда для зберігання велосипедів, яку розмістять біля будинку у Полтавській громаді. Споруда розрахована на 12 велосипедів, вона може мотивувати людей користуватися цим транспортом, адже вирішує питання з розміщенням та зберіганням.

За словами Романа Широких, ОСББ має почати готувати ділянку для велобоксу, зокрема, забетонувати площу. Встановити споруду планують до кінця жовтня або на початку листопада. Це буде залежати від погоди.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок