Yonhap: Лавров прибув у Пхеньян, щоб підготувати можливий візит Путіна до КНДР

Yonhap: Лавров прибув у Пхеньян, щоб підготувати можливий візит Путіна до КНДР

Yonhap: Лавров прибув у Пхеньян, щоб підготувати можливий візит Путіна до КНДР
Президент Росії Володимир Путін 15 березня 2023 року в Москві на зустрічі з прокурорами РФ, фото: Getty Images

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров 18 жовтня приїхав у столицю Північної Кореї, де проведе перемовини для підготовки можливого візиту російського президента Володимира Путіна до КНДР.

Про це повідомляє Yonhap.

До Північної Кореї Лавров прибув із Пекіна після третього Міжнародного форуму "Один пояс, один шлях", на якому супроводжував Путіна.

Як пише агентство, очікується, що глава МЗС Росії проведе переговори зі своїм північнокорейським колегою Чхо Сон Хуі.

"Сторони обговорять двостороннє військове та економічне співробітництво, а також можливий візит Путіна у Пхеньян", — зазначило Yonhap.

Місяць тому лідер КНДР Кім Чен Ин здійснив візит у РФ та запросив Путіна до Пхеньяна. Після цього візиту Північна Корея і Росія активізували взаємодію, серед якої постачання зброї до РФ для війни проти України.

13 жовтня у США розповіли, що мають інформацію про передачу КНДР 1000 контейнерів з військовим обладнанням до Росії.

Що відомо про візит Путіна до Китаю

Путін вранці 17 жовтня прибув до Пекіна для участі в міжнародному форумі "Один пояс — один шлях". У Китаї президент РФ пробуде два дні.

Це друга поїздка Путіна за кордон після того, як у березні Міжнародний кримінальний суд видав ордер на його арешт за викрадення українських дітей. При цьому це перша офіційна поїздка президента РФ за межі колишнього Радянського Союзу в цьому році —  після візиту до Киргизстану на початку жовтня.

У рамках візиту до КНР Путін 18 жовтня зустрінеться китайським лідером Сі Цзіньпіном. Переговори пройдуть у двох форматах.

На початок