Хмельничанка Марина Бех-Романчук виграла чемпіонат України

Хмельничанка Марина Бех-Романчук виграла чемпіонат України Фото: НОК України

Хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук стала чемпіонкою України. Спортсменка була найсильнішою в секторі стрибків у довжину і перемогла з результатом 6 метрів 81 сантиметр.

Про це повідомляє пресслужба управління молоді і спорту Хмельницької міськради.

Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді відбувся 29-30 серпня у Луцьку.

Участь у ньому взяли переможці і призери престижних міжнародних змагань, включаючи Олімпійські ігри, чемпіонати світу і Європи. Хмельниччину на змаганнях представляли п’ятеро спортсменів.

• Хмельничанка Марина Бех-Романчук у Стокгольмі здобула золоту медаль на престижному етапі турніру "Діамантової ліги" з результатом 6 метрів 85 сантиметрів.