У війні з РФ загинули бійці з трьох громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули бійці з трьох громад Кіровоградщини

У війні з РФ загинули бійці з трьох громад Кіровоградщини
Загинули троє бійців з Кіровоградщини. Суспільне Кропивницький

У війні з Росією загинули троє бійців з Кіровоградської області. Це Микола Луценко з Онуфріївської громади, Роман Атреп'єв з Новомиргородської та Руслан Д’яков зі Світловодської.

Житель села Куцеволівка Онуфріївської громади Микола Луценко загинув 12 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Боєць воював у третьому мотопіхотному відділенні третього мотопіхотного взводу другої мотопіхотної роти на посаді стрілець-санітар. Про дату прощання з військовим повідомлять додатково.

Микола Луценко
Микола Луценко. Фото: Facebook Онуфріївської громади

Сержант Роман Атреп'єв, 1969 року народження, з Новомиргорода загинув 10 жовтня 2023 року на території Донецької області в ході штурмових дій. Про це повідомив голова Новомиргородської громади Ігор Забажан.

Роман Атреп'єв
Роман Атреп'єв. Фото: Facebook Ігоря Забажана

16 жовтня у Світловодську прощатимуться з Русланом Д’яковим, 1974 року народження. Про це повідомив голова Світловодської громади Андрій Маліцькій.

Руслан боронив країну з 2014 по 2017 рік. З перших днів повномасштабної війни добровольцем пішов на фронт. У захисника залишилися дружина та син.

Руслан Д’яков
Руслан Д’яков. Фото: Facebook Андрія Маліцького

На початок