19-річна українська тенісистка Соболєва виграла свій дебютний матч на рівні WTA

. Анастасія Соболєва. Фото: Instagram

У кваліфікації першого турніру Анастасія пройшла до числа сіяних.

Українка Анастасія Соболєва провела свій дебютний матч на рівні WTA. Тенісистка стартувала у відборі хардових змагань WTA 250 в румунському Клужі-Напоці.

Дотепер Соболєва виступала на рівні турнірів Міжнародної тенісної федерації (ITF). Здобула п'ять відповідних титулів, з яких одразу два — серії W15 в турецькій Антальї — від початку 2023 року.

В Румунії 19-річна Соболєва отримала восьмий номер посіву серед учасниць кваліфікації. Першою суперницею українки стала господарка змагань Марія Сара Попа.

Як пройшов дебютний матч українки?

• Першу партію Соболєва завершила перемогою 6:2 за 46 хвилин на корті.
  • Натомість у наступному сеті Анастасія програла всі чотири гейми на власній подачі. Українка відіграла два сетболи, але поступилася третім — 2:6.
  • У заключній партії вирішальним став брейк Соболєвої за рахунку 3:3. Це дозволило українці вийти на матчболи на власній подачі та реалізувати вже другий з них — 6:4.

WTA 250. Клуж-Напока. Півфінал кваліфікації

Марія Сара Попа (Румунія) — Анастасія Соболєва (Україна, 8) — 1:2 (2:6, 6:2, 4:6)

Анастасія Соболєва: що відомо?

• За місце в основній сітці Соболєва зіграє у фіналі кваліфікації проти німкені Вівіан Гайзер, що не проходить до рейтингу WTA в одиночному розряді.
  • Новий змагальний тиждень Соболєва розпочала на 325-му місці в одиночному світовому рейтингу WTA.
  • Усі п'ять титулів ITF українка здобувала на ґрунтових кортах серії W15. Чотири з них припали на змагання в Антальї.

Хто ще з українок заграний в Клужі-Напоці?

• У кваліфікації під шостим номером посіву стартувала 28-річна Валерія Страхова. У першому колі українка пройшла румунку Ілінку Даліну Амаріей (6:2, 6:2).
  • До основної частини змагань заявлені ще три українки: сьома сіяна Катерина Байндль, Даяна Ястремська та Дарія Снігур.
  • Байндль стартує в Румунії проти суперниці з кваліфікації. Снігур випало зіграти з третьою ракеткою турніру, бельгікою Грет Міннен; Ястремській — проти власниці вайлдкарду, чешки Ніколи Бартункової.