Футбольний клуб "Буковина" переміг у матчі проти “Хуста”

. Фото: ФК "Буковина"

Футбольний клуб "Буковина" на виїзді переміг у матчі проти “Хуста”. Гра закінчилась із рахунком 2:1. Матч відбувся 14 жовтня.

Про це стало відомо з трансляції.

Це був матч 12-го туру Першої ліги сезону 2023/24.

Перший тайм закінчився без забитих голів.

У другому таймі на 68 хвилині гри «жовто-чорні» відкрили рахунок. Півзахисник Буковини Роман Бодня ударом здалеку забив перший гол у матчі.

На 74 хвилині другий гол забив нападник Буковини Василь Палагнюк.

Після другого взяття воріт чернівчани продовжили контролювати гру, але незадовго до фінального свистка хустянам вдалося скоротити відставання у рахунку - Вадим Мердєєв реалізував одинадцятиметровий.

За результатами матчу "Буковина" піднялася на четверте місце з десяти у турнірній таблиці. В активі підопічних Андрія Мельничука 17 набраних балів. Водночас ФК "Хуст" із одинадцятьма очками на восьмій сходинці.