На війні полягли троє воїнів із Полтавщини

На війні полягли троє воїнів із Полтавщини

На війні полягли троє воїнів із Полтавщини
Pexels

Іван Наливайко, Андрій Ярський та Віталій Чегринець з Полтавщини загинули під час російсько-української війни. Бійці обороняли територію України у Донецькій області.

Про це Суспільному повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Солдат Віталій Чегринець

Віталій Чегринець проживав у селі Руденківка Новосанжарської громади. 12 січня 2023-го року воїна мобілізували. Він служив у 72-й окремій механізованій бригаді імені Чорних Запорожців. Про це повідомили на Facebook-сторінці Новосанжарської громади.

Віталій Чегринець
Віталій Чегринець. Facebook Новосанжарська громада

Віталій загинув 23 лютого. Це сталося під час танкового та мінометного обстрілу з боку російської армії в районі міста Вугледар Донецької області. Загибель бійця підтвердили після отримання результатів ДНК-експертизи. Про це Суспільному розповів речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Воїнові було 39 років. Коли прощатимуться із воїном, поки невідомо.

Солдат Андрій Ярський

1984-го року Андрій Ярський разом із батьками переїхав до села Світлогірське Кобеляцької громади, де закінчив школу. Також навчався у гірничо-збагачувальному технікумі. Після цього проживав у Кобеляках. Про це повідомили на сайті міської ради.

На початку повномасштабного вторгнення Андрія призвали на службу. Він був кулеметником стрілецького відділення. Має нагороду «За оборону рідної держави».

Андрій Ярський
Андрій Ярський. Сайт Кобеляцька міська рада

10 жовтня 2023-го року Андрій Ярський загинув. Це сталося під час виконання бойового завдання поблизу села Новомихайлівка Донецької області. Про це Суспільному повідомив речник Полтавського обласного ТЦК та СП Роман Істомін.

Воїну було 48 років. Попрощатися із ним планують до кінця тижня, зазначили на сайті міськради.

Солдат Іван Наливайко

Іван Наливайко
Іван Наливайко. Instagram Kavun_plt

25-річний полтавець Іван Наливайко поліг 10 жовтня під час ведення бойових дій на території Донецької області повідомив Роман Істомін. Служив воїн у складі 116-ї бригади територіальної оборони. Про дату прощання в громаді повідомлять додатково.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок