У Києві до тепла підключили майже 50 об'єктів: коли опалюватимуть будинки

У Києві до тепла підключили майже 50 об'єктів: коли опалюватимуть будинки

Станом на ранок 11 жовтня в Києві підключили до опалення 44 об'єкти соціальної інфраструктури.

Про це розповів заступник міського голови та секретар Київради Володимир Бондаренко в ефірі "Суспільне. Спротив".

"Київтеплоенерго" отримало ще понад 440 заявок для підключення дитсадків, шкіл та лікарень після початку опалювального сезону.

Житлові будинки підключать за умови, коли встановиться середньодобова температура +8 три дні поспіль з подальшим похолоданням. Проте за найближчими прогнозами має бути кілька теплих днів.

Заступник Кличка каже, є проблема заборгованості за теплопостачання серед киян та борг держави, проте старту опалювального сезону це не загрожує.

"Ми замінили декілька тепломереж застарілих: на сьогодні в Києві близько 8% тепломереж, які відслужили більше 15 років. Технічна готовність є. Будемо дивитись на температурні показники, аби зекономити кошти киян та самі теплоносії", — сказав Бондаренко.

Він додав, що об'єкти критичної інфраструктури захищені краще, ніж минулого року. Фахівці відремонтували більшість обладнання, які були пошкоджені повітряними атаками РФ.

Також Київ придбав більше 26 мобільних котелень для потреб лікарень та шкіл. Усі бюветні комплекси можуть працювати від генераторів і більша частина котелень.

Що відомо про підготовку Києва до зими

У Києві триває підготовка теплоджерел і теплогенеруючого обладнання до опалювального сезону. Комунальники ремонтують ділянки тепломереж, де було найбільше пошкоджень минулої зими. Зокрема, роботи провели на проспекті Миколи Бажана.

У столиці відремонтували магістральний трубопровід, який взимку постачає тепло для усього мікрорайону Теремки.

Також комунальники полагодили трубопровід, що забезпечує опаленням понад 7 тис. жителів Оболоні. Пошкодження тепломережі на Оболонському проспекті виявили під час проведення гідравлічних випробувань.

Раніше у КМДА відзвітували про ремонт магістральної тепломережі, якою подають тепло і гарячу воду для всього Подолу.

Цього року з міського бюджету Києва спрямували понад 1 млрд грн на ремонт обладнання теплоджерел, що були пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

На початок