Жителі Ірпеня отримають сертифікати на компенсацію за повністю знищене житло — Маркушин

Жителі Ірпеня отримають сертифікати на компенсацію за повністю знищене житло — Маркушин

Жителі Ірпеня отримають сертифікати на компенсацію за повністю знищене житло — Маркушин
Зруйноване військами РФ місто Ірпінь, Київська область. Фото: АР

В Ірпені за програмою єВідновлення депутати міськради ухвалили рішення видати місцевим жителям додатково 16 сертифікатів. Це гроші на компенсацію за повністю знищене житло внаслідок повномасштабного вторгнення російських військ на територію регіону.

Про це у Telegram повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

Зазначається, що 210 заяв отримали відмову, оскільки більшість з цих будинків та квартир вже потрапили під інші державні програми з відбудови. Наразі 17 жителів громади отримали сертифікати на суму 68 261 000 грн.

"Також сьогодні затвердили 204 виплати коштів на поточний ремонт пошкоджених помешкань. 1107 людей вже отримали виплати на 107 000 000 гривень",— йдеться у повідомленні.

Міський голова поінформував, що також прийняли субвенцію від Кабінету Міністрів на капітальний ремонт приміщення на вулиці Дем'яна Попова,26 Б. Туди наступного року до Управління праці і соціального захисту населення переїде Пенсійний фонд.

Що відомо про відновлення Ірпеня після військової агресії РФ

У місті триває комплексне відновлення пошкоджених війною приватних будинків в Ірпені біля ЖК "Ірпінські Липки". Зокрема, це будинки на перетині вулиці Багірова та Гостомельського шосе.

За кошти, зібрані на платформі UNITED24, відбудують 18 житлових будинків у 5 населених пунктах — Ірпені, Бородянці, Гостомелі, селах Бузова та Мила.

У березні Ірпінь відвідала місія ЄС, щоб перевірити відбудову житлових об’єктів за програмою "Віднови ДІМ", кошти на яку виділив Євросоюз.

Протягом 2022 року в Ірпені повністю відновили 308 багатоповерхових і 120 приватних будинків, які були пошкоджені внаслідок російської військової агресії.

Під час бойових дій навесні 2022 року Ірпінь був зруйнований на 75 відсотків. Понад 10 тисяч людей залишилися без житла. У місті непридатними для проживання визнали 37 багатоквартирних будинків.

На початок