Бій Постол - Рамірез: оприлюднені суддівські записки

Бій Постол - Рамірез: оприлюднені суддівські записки

Бій Постол - Рамірез: оприлюднені суддівські записки AP

Вирішальними у чемпіонському поєдинку виявилися останні раунди, в яких судді віддали перевагу американцю Хосе Рамірезу.

Українець Віктор Постол за рішенням суддів програв бій за звання чемпіона світу за версіями WBC та WBO у першій напівсередній вазі американцю Хосе Рамірезу. Представник промоутерської компанії Top Rank Boxing, Еван Корн, у своєму Twitter опублікував суддівські записки бою.

Читайте також: Огляд бою Постол - Рамірез

Згідно з цим документом, після дев'яти раундів бою два з трьох суддів віддавали мінімальну перевагу українцю Віктору Постол (86-85), однак усе змінилося в останніх трьох раундах. Усі судді віддали Рамірезу десятий та дванадцятий раунди, які й стали вирішальними у всьому бою.

Остаточні очки бою Постол - Рамірез: 115-113, 116-112 та 114-114 на користь Хосе Раміреза.

Згідно з записками суддів, українець був кращим на старті сутички: він виграв перші три, а також п'ятий раунди. Наприкінці бою судді віддали Постолу перевагу в дев'ятій 3-хвилинці, усі інші раунди забрав Рамірез.

Здебільшого, рефері бою були одностайними в своїх оцінках. Їх думки розійшлися лише в першому (два за Постола, один за Раміреза) та одинадцятому (два за Раміреза, один за Постола) раундах.

Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксТенісКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start