У Калуші на Франківщині відкрили дві пам'ятні дошки бійцям Роману Стехновичу та Костянтину Литвинчуку

У Калуші на Франківщині відкрили дві пам'ятні дошки бійцям Роману Стехновичу та Костянтину Литвинчуку

Інтерактивні меморіальні дошки у Калуші
Фото: Facebook/Андрій Найда

У Калуші на Івано-Франківщині на стіні ліцею № 10 відкрили дві пам'ятні дошки бійцям Роману Стехновичу та Костянтину Литвинчуку. Обоє воїнів навчалися у цьому закладі.

Про це на Facebook-сторінці повідомив міський голова Калуша Андрій Найда.

Вшанувати пам’ять бійців прийшли вчителі, рідні та жителі громади. Інтерактивні дошки — з QR-кодом, перейшовши за яким можна ознайомитися з інформацією про життя воїнів.

Що відомо про Романа Стехновича

Роман Стехнович пішов добровольцем 24 лютого 2022 року. Він був сержантом, розвідником-радіотелефоністом розвідувального взводу 102 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ з Івано-Франківщини. За декілька днів до загибелі став начальником продовольчого складу. Боєць помер 11 грудня 2022 року від травм, отриманих під час виконання бойового завдання поблизу Гуляйполя на Запоріжжі. Без батька залишилися двоє маленьких діток.

Як йдеться у дописі, останні слова сержанта Романа Стехновича були такими: "Багато моїх побратимів загинули, але все одно оркам нас не перемогти, бо ми навіть духом сильні".

Що відомо про Костянтина Литвинчука

Костянтин Литвинчук народився у 1991 році, проживав у селі Сівка-Калуська. На фронт чоловіка мобілізували 7 березня 2022 року. У лавах ЗСУ воїн служив старшим сапером інженерно-саперного взводу.

"За декілька днів перед загибеллю воїн дочитав Біблію. Був надзвичайно дужим: коли треба було нести міни в розрахунку, то замість двох брав чотири", — йдеться у дописі.

Загинув боєць у січні під час виконання бойового завдання на Запоріжжі. Без батька також залишилися двоє маленьких діточок.

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

На початок