На війні загинули бійці з Івано-Франківщини Максим Лазоришин та Костянтин Литвинчук

На війні загинули бійці з Івано-Франківщини Максим Лазоришин та Костянтин Литвинчук

На війні загинули бійці з Івано-Франківщини Максим Лазоришин та Костянтин Литвинчук
Фото: Facebook/Жанна Табанець

У російсько-українській війні загинули військовослужбовці Максим Лазоришин та Костянтин Литвинчук із Калуської громади, що на Івано-Франківщині. Інформацію про загибель воїнів Суспільному підтвердила голова Калуської райдержадміністрації Жанна Табанець.

Максим Лазоришин народився у 2001 році. Боєць родом із Калуша. На фронті служив інспектором прикордонної служби 2 категорії, був кулеметником прикордонної комендатури швидкого реагування.

Загинув військовий 15 січня 2023 року від поранень під час виконання службових обов'язків. Старшому сержанту Максиму Лазоришину був 21 рік.

Костянтин Литвинчук народився у 1991 році, проживав у селі Сівка-Калуська. На фронт чоловіка мобілізували 7 березня 2022 року. У лавах ЗСУ воїн служив старшим сапером інженерно-саперного взводу.

Військовослужбовець загинув 19 січня 2023 року у бою з російськими військовими біля села Зелений Гай у Запорізькій області.

"Непоправна втрата і невимовна туга для усіх, хто їх знав, хто з полеглими воїнами працював, товаришував, дружив. Страшенне горе і полум'я вічного болю для рідних, для батьків, які виростили й виховали своїх синів чудовими людьми, справжніми патріотами України. Низький вам уклін і щирі співчуття" — написала на Facebook-сторінці Жанна Табанець.

20-22 січня у Калуській громаді оголосили днями жалоби за п'ятьома загиблими бійцями — Максимом Лазоришиним, Миколою Кавою, Василем Грицюком, Володимиром Павлюком та Костянтином Литвинчуком.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок