"Полісся" виграло у "Динамо" із рахунком 3:2

"Полісся" перемогло "Динамо" в матчі 10 туру УПЛ
"Полісся" перемогло "Динамо" в матчі 10 туру УПЛ. Житомир, 6 жовтня 2023 року. Фото: ФК "Полісся"

Житомирський футбольний клуб "Полісся" переміг київське "Динамо" із рахунком 3:2. Матч відбувся шостого жовтня в рамках 10 туру Української Прем’єр-ліги на центральному стадіоні Житомира.

Перед початком матчу обидві команди знаходилися поряд у турнірній таблиці, але житомиряни після 9 турів випереджали киян на одне очко.

Перший тайм

На перших хвилинах матчу команди втрачали м'яч під час спроб організувати атаки.

Четверта хвилина матчу — відкрито рахунок. Гол у ворота "Полісся" забив гравець "Динамо" Віталій Буяльський. В результаті 0:1 на користь киян.

На 15 хвилині матчу гравець "Полісся" Борис Крушинський пробив з-за меж штрафного майданчика приблизно з 20 метрів та влучив у ворота киян. В результаті житомиряни зрівняли рахунок — 1:1.

Протистояння команд "Полісся" та "Динамо" в Житомирі закінчилося
Житомир, 6 жовтня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільного Житомир

Житомир, 6 жовтня 2023 року. Фото: ФК "Полісся"

Впродовж першого тайму було ще кілька моментів біля воріт киян, але вони виявилися нерезультативними.

Кутовий біля воріт "Динамо"
Кутовий біля воріт "Динамо".

Перший тайм закінчився унічию — 1:1.

Мірча Луческу, головний тренер "Динамо" на стадіоні в Житомирі
Мірча Луческу, головний тренер "Динамо" на стадіоні в Житомирі. Житомир, 6 жовтня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільного Житомир

Другий тайм

На 50 хвилині Віталій Буяльський із пенальті забиває другий м’яч у ворота житомирян. Рахунок стає 1:2 на користь "Динамо".

Євгеній Морозко на 57 хвилині отримав "червону карту", і "Полісся" залишилося в меншості..

64 хвилина матчу, житомиряни знову зрівнюють рахунок — 2:2. Після подачі з кутового м'яч опинився у Пилипа Будківського, який пробив по воротах "Динамо".

На 70 хвилині матчу Артем Козак вивів "Полісся" вперед — 3:2.

Рахунок матчу між "Поліссям" та "Динамо"
Рахунок матчу між "Поліссям" та "Динамо". Житомир, 6 жовтня 2023 року. Фото: Леонід Харшан для Суспільного Житомир

Перемога дозволила "Поліссю" очолити УПЛ, маючи в активі 19 очок після 10 поєдинків.

Це перший матч у чемпіонаті Україні між ФК "Полісся" і "Динамо" з часу утворення "Полісся" у 1959 році.

Що відомо про вихід ФК "Полісся" в УПЛ

В травні 2023 року ФК "Полісся" достроково отримало путівку в УПЛ за сезоном 2022/23 і можливість уперше в історії грати в "елітному дивізіоні" українського футболу.

27 травня у матчі 8 туру VBET UA Першої "Чемпіонської" футбольний клуб "Полісся" з Житомира вдома переміг футбольний клуб "ЛНЗ" з Черкас з рахунком 2:1 і став чемпіоном Першої ліги з футболу сезону 2022/23.