Більше року вважався зниклим безвісти. У Хмельницькому попрощалися із Дмитром Стаховим

Більше року вважався зниклим безвісти. У Хмельницькому попрощалися із Дмитром Стаховим

Більше року вважався зниклим безвісти. У Хмельницькому попрощалися із Дмитром Стаховим
Загиблий військовослужбовець, що вважався зниклим безвісти Дмитро Стахов, 6 жовтня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький.

Сьогодні, 6 жовтня, у Хмельницькому попрощалися із 32-річним військовослужбовцем тероборони Дмитром Стаховим. Чоловік загинув 11 травня 2022 на Донеччині і до цього часу вважався зниклим безвісти.

До російсько-української війни, в мирному житті, Дмитро Стахов займався велосипедним спортом, розповідає віце-президент обласної федерації велоспорту Віктор Мамчур.

"Був гарним спортсменом, кандидатом в майстри спорту, захищав честь Хмельницького, Хмельницької області", — говорить Віктор Мамчур.

З приходом повномасштабного вторгнення, до служби на Донеччині, Дмитро був у 86 стрілецькому батальйоні тероборони, який сформували в Хмельницькому, каже його побратим з позивним — Глюк.

"З перших днів ми з ним разом пішли в тероборону. У військкоматі ми зустрілись і разом вирішили вже далі служити", — розповідає побратим Дмитра Стахова.

Рідні, близькі та побратими прощаються із загиблим Дмитром Стаховим, 6 жовтня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький
Рідні, близькі та побратими прощаються із загиблим Дмитром Стаховим, 6 жовтня 2023. Фото: Суспільне Хмельницький.

Дмитро Стахов загинув 11 травня 2022 року, поблизу села Богородичне, на Донецькому напрямку і до цього часу вважався зниклим безвісти, додає його побратим Філософ.

"Це був чорний день. Друга рота, стрілецька, в якій служив Стахов, йшла на ротацію. І під селом Богородичне, Краматорського району Донецької області є такий Шервудський ліс, там потрапили в засідку. Їх чекала диверсійно-розвідувальна група рашистів. Хлопці на ходу прийняли бій, мужньо захищались, але сили були нерівні", — каже побратим.

В тому бою, каже військовий, загинуло 11 бійців. Дмитро — другий, кого за весь цей час вдалося ідентифікувати. У військового залишились батьки, син і донька. Поховали Дмитра Стахова на Алеї слави у Хмельницькому.

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок