Луганський прикордонний загін стане підрозділом нового зразка у складі ДПСУ

Луганський прикордонний загін стане підрозділом нового зразка у складі ДПСУ

Луганський прикордонний загін стане підрозділом нового зразка у складі ДПСУ
. Фото: 3 прикордонний загін імені Героя України полковника Євгенія Пікуса

Новий бойовий підрозділ створюють на базі Луганського прикордонного загону. У складі Державної прикордонної служби України він буде виконувати й оборонні, і штурмові операції.

Про це Суспільному Донбас розповіли у пресслужбі 3 прикордонного загону ім. Героя України полковника Євгенія Пікуса.

"На базі Луганського прикордонного загону формується підрозділ нового зразка у складі Державної прикордонної служби України. Завдання: посилити оборону та захист територій. Це включає, як оборонні, так і штурмові операції у зоні бойових дій".

Новий підрозділ створюють за прикладом 15-го мобільного прикордонного загону "Сталевий кордон", який входить до "Гвардії наступу", та, як зауважили в пресслужбі, переформатований Луганський загін буде самостійним підрозділом (не буде входити до "Гвардії Наступу").

Набір до нового підрозділу на базі Луганського загону

У новий підрозділ оголосили набір. Формуватиметься він кілька місяців. Аби долучитись до лав нового підрозділу, повідомили у 3 прикордонному загоні, потрібно заповнити анкету.

Новобранці загону матимуть можливість пройти навчання у країнах НАТО та бойове злагодження після повернення, додали у пресслужбі.

Нині Луганський загін разом із сучасним українським та озброєнням радянських часів отримує військову техніку та зброю країн НАТО.

"Це включає: бронетехніку, стрілецьке озброєння, гранатомети, артилерійські системи. Відповідно, навчання відбуватиметься в країнах НАТО під керівництвом іноземних партнерів на техніці та зброї, яку наші бійці застосовують на полі бою", — розказали Суспільному у пресслужбі.

У загоні уточнили, що досвідчені військові, офіцери будуть призначатися на відповідні посади за рівнем компетентності.

"Якщо людина раніше не мала військового досвіду вона, окрім навчань за спеціалізацією, матиме змогу пройти сержантські та офіцерські курси та відповідно мати кар'єрне зростання у війську. Це все залежить від індивідуального бажання кандидатів на проходження служби", — зазначили в підрозділі.

Навчання бійці загону проходять регулярно. У вересні понад 100 українських військових Луганського прикордонного загону імені Героя України Євгена Пікуса повернулись з навчань у Великій Британії. Протягом місяця українські прикордонники навчались працювати з різними видами озброєнь, проходили тактичну підготовку та відпрацьовували штурми.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок