Легкоатлети Сумщини здобули 11 медалей Чемпіонату України U18

. Суспільне Волинь

Чемпіонат України серед спортсменів до 18-ти років відбувся у Луцьку. Змагання, які тривали два дні, завершились 27 серпня. Легкоатлети із Сумщини здобули 11 медалей.

Чемпіонами змагань стали Микола Рущак (спортивна ходьба, 5 000 метрів), Дмитро Торгачов (біг, 1 500 метрів) та естафетна четвірка (100+200+300+400 метрів) у складі якої Єлизавета Землянікіна, Анжеліка Рачковська, Діана Гончаренко та Анна Мельник.

Віце-чемпіонами стали Валентина Авраменко (метання диску), Діана Гончаренко (біг на 100 метрів), Андрій Нечипоренко (біг на 400 метрів), Анжеліка Рачковська (біг на 200 метрів), Дмитро Торгачов (біг на 800 метрів) та четвірка юнаків в естафеті (100+200+300+400 метрів) - Олександр Говорун, Нікіта Костецький, Максим Романов та Андрій Нечипоренко.

"Бронзові" нагороди здобули Едуард Кравченко (спортивна ходьба на 5 000 метрів) та Діана Гончаренко (біг на 200 метрів).

Крім того, Лариса Голубовська у змаганнях із семиборства у загальному заліку посіла друге місце.

Автор - Олександр Качанов

• Спортсменам у Луцьку довелося змагатися під дощем.
  • 29-30 серпня Луцьк прийматиме Національний чемпіонат України з легкої атлетики.