Стоматолог з Херсона розпочав справу у рідному Рівному. Історія Олексія Тимчука

Стоматолог з Херсона розпочав справу у рідному Рівному. Історія Олексія Тимчука

Ексклюзивно
Стоматолог з Херсона розпочав свою справу у Рівному
Фото: Суспільне Рівне

Олексій Тимчук — стоматолог із 14-річним досвідом роботи, він родом з Рівного, понад десять років жив із сім'єю в Херсоні, там працював у приватній стоматполіклініці. У перший день повномасштабної війни лікар вивіз сім'ю з Херсону до кордону, а сам повернувся у Рівне.

Про те, як у рідному місті знову відкрив власну справу, Олексій Тимчук розповів Суспільному.

У Херсоні чоловік займався переважно імплантуванням зубів:

"Моя дружина була з Херсонської області й ми вже поїхали у Херсон. Там у мене народились діти, з'явилась робота. Можна сказати, я вважав себе, та й зараз вважаю, херсонцем більше, аніж рівнянином".

Сім'я Олексія Тимчука виїхала із Херсона у перший день повномасштабної війни. Чоловік розповів, що найбільше хвилювався за безпеку дітей та дружини.

"У мене дружина була вагітна на шостому місяці третьою дитинкою, ми сильно довго не думали. Десь о 13:00, коли ми вже знали, що під Скадовськом вже танки їдуть, то виїхали. Я дружину і дітей відвіз у Швецію, ми поїхали до кордону. Тоді трохи важко було, три дні десь їхали".

"100% пацієнтів — херсонці": історія стоматолога з Херсона, який розпочав свою справу у Рівному
Олексій Тимчук. Фото: Суспільне Рівне

Олексій повернувся до Рівного. Зараз лікар працює у приватній стоматологічній клініці своїх університетських друзів. Тут взяв кабінет у суборенду:

"Прийняли дуже добре. Взагалі, я ж рівнянин, то тут і друзі, й родичі були. Але от і власники цього кабінету Таня і Володя Холод, то Таня мені дзвонила чи писала, ще як я тільки виїхав з Херсону".

Тетяна Холод розповіла, що Олексій швидко адаптувався на новому робочому місці. Взимку, під час відключень світла, лікарі працювали під світлом новорічних гірлянд. Тоді Олексій Тимчук не припиняв проводити операції з імплантування:

"Ми знаємо один одного понад десять років. Ми дуже раді, що він у нас зараз знаходиться в клініці, співпрацює з нами. Він прекрасний спеціаліст, раді, що він у нас лишився".

"100% пацієнтів — херсонці": історія стоматолога з Херсона, який розпочав свою справу у Рівному
Тетяна Холод. Фото: Суспільне Рівне

У Рівному, поділився Олексій, довелось заново шукати пацієнтів:

"Наші херсонці, вони ж зараз геть роз'їхались. Дуже багато є з Європи, з Англії, Італії, з різних країн, з Польщі телефонують. Фактично 40-50% моїх пацієнтів, це ті, що приїжджають. Тобто, рівнян з вулиці — маленький відсоток. 100%, що більшість — це херсонці, однозначно".

Світлана Фоміна — родом з Херсонщини, через війну переїхала до Києва. Розповіла, що разом із чоловіком приїхала у Рівне, щоб потрапити на огляд до Олексія Тимчука:

"Сьогодні із шести ранку з Києва виїхали й приїхали сюди. Мені сподобалося абсолютно все. І відношення і підготовка до того, коли ще не доїхали. Скільки разів зідзвонилися, уточнили все".

"100% пацієнтів — херсонці": історія стоматолога з Херсона, який розпочав свою справу у Рівному
Світлана Фоміна. Фото: Суспільне Рівне

Про те, що лікар більш як десять років працював у Херсоні, жінка дізналась перед зустріччю:

"Вже коли я дізналася, то мені стало навіть так тепло на душі, що зустрілися із земляками й отак ми потрапили до нього. Це дуже щемливо".

Суспільне Рівне у Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок