МВФ відновив роботу свого постійного представництва в Києві

МВФ відновив роботу свого постійного представництва в Києві

Важливо
Міжнародний валютний фонд (МВФ) відновив роботу свого постійного представництва в Києві
Міжнародний валютний фонд (МВФ) відновив роботу свого постійного представництва в Києві. Фото: Х Крісталіни Георгієвої

Міжнародний валютний фонд відновив роботу свого постійного представництва в Києві.

Про це повідомила директорка-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва у соцмережі X (колишній Твіттер).

"Я рада оголосити про відновлення роботи постійного представництва МВФ у Києві, оскільки ми продовжуємо поглиблювати нашу співпрацю з Україною", — написала Георгієва.

Раніше стало відомо, що у Києві у неділю, 1 жовтня, команда Міжнародного валютного фонду на чолі з заступником директора Європейського департаменту МВФ Умою Рамакрішнан розпочинає зустрічі з представниками української влади та іншими ключовими партнерами.

25 вересня місія МВФ почала працювати у Варшаві для підготовки другого перегляду програми розширеного фінансування EFF.

31 березня 2023 року Рада виконавчих директорів Міжнародного валютного фонду затвердила чотирирічну програму “Механізм розширеного фінансування” для України обсягом близько $15,6 млрд. Ця програма є частиною загального пакета підтримки України міжнародними партнерами обсягом $115 млрд.

У червні 2023 року Україна успішно пройшла перший перегляд програми, вчасно виконавши всі взяті на себе зобов'язання. У межах програми вже отримано два транші загальним обсягом близько 3,6 млрд доларів. За успішного виконання програми Україна може цьогоріч отримати ще один транш, а загальна сума отриманого фінансування зросте до 4,5 млрд доларів.

На початок