61-річний водій УАЗ з Ізюмщини загинув унаслідок підриву в лісосмузі

61-річний водій УАЗ з Ізюмщини загинув унаслідок підриву в лісосмузі

61-річний водій УАЗ з Ізюмщини загинув унаслідок підриву в лісосмузі
Спалений "УАЗ", яким кермував 61-річний чоловік, що загинув внаслідок підриву на міні поблизу Вірнопілля, Ізюмський район, Харківська область, жовтень 2023 року. Фото: Поліція Харківської області

Неподалік Вірнопілля Оскільської громади знайшли понівечене тіло чоловіка, який зник кілька днів тому. Він підірвався на міні у лісосмузі.

Про це повідомили 4 жовтня пресслужби ДСНС та поліції Харківщини.

"Інформація про подію надійшла до Ізюмського районного управління поліції 3 жовтня від місцевої жительки. Вона повідомила, що її чоловік підірвався на міні", — зазначили в поліції.

Чоловік загинув 2 жовтня близько 17:00, розповіла Суспільне Харків староста Вірнопілля Ніна Загребельна.

"Ця родина живе в Ізюмі, їхній будинок зруйнований, а паї обробляють. Він поїхав на пай того дня, бо треба ж обробляти землю і наїхав на міну на протитанкову. Поля в нашому селі ще не розміновувалися, в основному розміновувалася територія населених пунктів, піротехніки працюють", — сказала Загребельна.

61-річний чоловік з Ізюмщини загинув після підриву на міні в лісосмузі
Місце, де підірвався 61-річний чоловік поблизу Вірнопілля, Ізюмський район, Харківська область, жовтень 2023 року. Фото: Поліція Харківської області

Також увечері 3 жовтня біля села Андріївка Донецької громади підірвався комбайн під час польових робіт. 55-річний комбайнер отримав травму грудної клітини, він лікується амбулаторно.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок