Чернівецька міськрада купила 6 автомобілів для потреб ЗСУ: яка вартість

Чернівецька міськрада купила 6 автомобілів для потреб ЗСУ: яка вартість

Чернівецька міськрада купила 6 автомобілів для потреб ЗСУ: яка вартість
Авто для ЗСУ. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях купили чотири пікапи та два мікроавтобуси для потреб ЗСУ. На це витратили 2,4 мільйона гривень з міського бюджету. Автівки передадуть бригадам з чотирьох військових частин, які зареєстровані в області.

Про це Суспільному повідомив міський голова Роман Клічук.

У липні депутати міськради виділили 2,5 мільйони гривень на купівлю авто. Для цього оголосили тендер, однак він двічі не відбувся через відсутність учасників. Клічук каже, підприємці не хочуть брати участь у закупівлі через звітність. Також їм потрібно витрачати гроші на розмитнення авто, що може дорівнювати вартості машини.

"Міськрада бере авто на баланс, тому його треба розмитнити. Також усі, хто має відношення до держзакупівель, то це звітність та перевірки всіх служб, тому ми організовуємо тендери, й мало хто погоджується брати в них участь. Підприємцям простіше за власні гроші купити авто й продати його військовим".

У Чернівцях купили 6 автомобілів для потреб ЗСУ
Мікроавтобуси для ЗСУ. Фото: Суспільне Чернівці

Оскільки тендер на купівлю авто не відбувся, міськрада купила чотири пікапи та два мікроавтобуси за прямою угодою з підрядником. Клічук каже, так зекономили 100 тисяч гривень.

За словами Клічука, загалом міськрада закупила десять авто для ЗСУ. Це робили за запитами військових. Наразі бійці звертаються переважно щодо купівлі дронів та запчастин для ремонту машин. Щоб забезпечити бійців запчастинами, планують оголошувати тендер на купівлю 20 машин різних марок та років.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected]

На початок