У двох громадах Полтавщини відкрили алеї пам'яті захисникам України

У двох громадах Полтавщини відкрили алеї пам'яті захисникам України

Алея пам'яті
Фото: Костянтин Удовиченко

Алеї пам’яті захисникам відкрили у Ланнівській та Скороходівській громадах. На стелах зобразили військових, які, починаючи з 2014-го, обороняли Україну.

Алея пам’яті в Ланнівській громаді

На алеї встановили стели, на яких зображені портрети 15-х військових, які загинули, обороняючи Україну від російських військ. Усі вони були родом з Ланнівської громади або там проживали, каже Костянтин Удовиченко.

На Полтавщині відкрили алею пам'яті захисникам України
На Полтавщині відкрили алею пам'яті захисникам України. Фото: Костянтин Удовиченко

"Також є одна стела загальна. Допомагали ескізи робити нам рідні загиблих, зокрема надавали фотографії", ― додав Костянтин Удовиченко.

На створення алеї витратили близько 40 тисяч гривень з місцевого бюджету. Стели із зображеннями воїнів планують також встановити у кожному із сіл громади, звідки полеглі були родом.

Алея пам’яті в Скороходівській громаді

У селищі Скороходове, у парку біля будинку культури, облаштували алею пам’яті.

"Троє військових загинули до 2022-го і 17 вже після. З рідними загиблих ми узгоджували фотографію та макет банера. На дошці написана інформація про загиблого та фото. Біля кожної дошки зі світлиною, є місце куди люди, можуть поставити квіти", ― каже керівниця центру надання соцпослуг Скороходівської селищної ради Олена Мяло.

У двох громадах Полтавщини відкрили алеї пам'яті захисникам України
Алея пам'яті у селищі Скороходове. Фото: Valery Shtepka

Після закінчення війни планують встановити стенди зі склом та підсвіткою про бійців, які загинули зі Скороходівської громади.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок