Загинули на Запорізькому напрямку та Донеччині: на Чернігівщині попрощалися з трьома бійцями ЗСУ

Загинули на Запорізькому напрямку та Донеччині: на Чернігівщині попрощалися з трьома бійцями ЗСУ

Загинули на Запорізькому напрямку та Донеччині: на Чернігівщині попрощалися з трьома бійцями ЗСУ
ФОТО: Суспільне Чернігів

На Чернігівщині попрощалися з трьома військовими Дмитром Труханом, Петром Лобовим та Юрієм Ященком, які загинули під час виконання бойових завдань на Запорізькому напрямку та Донеччині.

Про це повідомляє Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Солдат Дмитро Трухан народився 19 квітня 1995 року у селі Держанівка Чернігівської області. Тут виріс, закінчив школу, а згодом опанував професію водія – тракториста у Ніжинському профтехучилищі. Працював механізатором на агропідприємстві. Після смерті батька проживав з мамою, бабусею та дідусем.

Солдат Дмитро Трухан, який загинув на Запорізькому напрямку
Солдат Дмитро Трухан. ФОТО: ТЦК та СП

Після початку повномасштабної війни захищав Україну у складі одного з підрозділів військової частини А2582 на посаді навідника десантно-штурмового відділення. Загинув 21 вересня 2023 року під час мінометного обстрілу росіян на Запорізькому напрямку. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі села Держанівка Носівської громади.

Сержант Петро Лобов народився 28 червня 1994 року в селі Платонівка Носівської громади. Тут зростав, з восьми років виховувався у родині тітки. Навчався у Степовохутірській школі, далі працював. У 2014 році розпочав проходження строкової військової служби, після її закінчення підписав контракт і продовжив служити у лавах ЗСУ спочатку на Сумщині, а згодом разом з підрозділом вирушив на східні кордони країни.

Сержант Петро Лобов, який загинув на Донеччині
Сержант Петро Лобов. ФОТО: ТЦК та СП

Від 24 лютого 2022 року боронив Україну у складі одного з підрозділів військової частини А0409. Загинув 22 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його на кладовищі рідного села.

Солдат Юрій Ященко народився 7 вересня 1982 року. Після початку повномасштабної війни захищав Батьківщину в складі одного з підрозділів військової частини А4532 на посаді навідника механізованого відділення.

Солдат Юрій Ященко, який загинув на Донеччині
Солдат Юрій Ященко. ФОТО: ТЦК та СП

Загинув 23 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині. Попрощалися з воїном та поховали його в селі Радичів на Коропщині.

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок