З першого жовтня у Житомирі відкриються "Пункти незламності"

З першого жовтня у Житомирі відкриються "Пункти незламності"

З першого жовтня у Житомирі відкриються "Пункти незламності"
Один із Пунктів незламності у Житомирі. Житомир, 23 листопада 2022 року

Першого жовтня у Житомирі запрацює 18 стаціонарних та один модульний "Пункт незламності", куди в разі блекауту зможуть заходити жителі міста.

Про це під час позачергового засідання міськвиконкому 28 вересня сказав керівник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Микола Дідківський.

За його словами, стан готовності міських "Пунктів незламності" на випадок блекауту перед зимово-опалювальним періодом напередодні обговорювали на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міської територіальної громади за участю керівників всіх комунальних підприємств, на базі яких діятимуть "Пункти незламності".

"За кожним "Пунктом незламності" у Житомирі закріплене комунальне підприємство для того, щоб можна було належним чином підготувати їх до користування у разі можливих ускладнень у звичному житті міста. Також ми дали рекомендації керівникам інших об'єктів господарювання, зокрема, таким як АЗС та інші, щоб вони могли також підключатися. А волонтери релігійних громад і самі готові долучатися, як і минулого року", — сказав Микола Дідківський.

Мобільний "Пункт незламності" у місті розгортатимуть у різних частинах міста, де буде в цьому потреба. Для цього ухвалюватимуть окремі рішення.

Також, за словами Миколи Дідківського, у всіх "Пунктах незламності" працюватимуть чергові.

"Графік чергувань затверджений. Але погоджено, що чергування на всіх "Пунктах незламності" буде здійснюватися лише тоді, коли виникає явна загроза або фіксуватиметься факт блекауту", — сказав Микола Дідківський.

Також свої "Пункти незламності" у місті буде розгортати і ГУ ДСНС в області.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок