До Києва прибув міністр оброни Франції Лекорню

До Києва прибув міністр оброни Франції Лекорню

До Києва прибув міністр оброни Франції Лекорню
Міністр оборони Франції Лекорню під час візиту у Київ, 28 вересня 2023 року. Фото: посольство Франції в Україні

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню у четвер, 28 версеня, прибув до Києва.

Про це повідомляє посольство Франції в Україні.

"День розпочався зі зворушливої хвилини пам'яті біля Стіни Героїв", — йдеться у повідомленні.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню прибув до Києва в супроводі представників двох десятків підприємств оборонної промисловості для обговорення допомоги Україні, пише Le Figaro.

За даними видання, французькі промисловці, які приїхали до Києва, спеціалізуються на виробництві бронетехніки, артилерії, безпілотників, розмінуванні, питаннях кібербезпеки. Деякі компанії поглиблюватимуть свої контакти з українськими колегами, тоді як інші шукатимуть можливості для підписання контрактів.

“З міркувань безпеки поїздка трималася в таємниці. Очікується, що міністр зустрінеться зі своїм новим колегою Рустемом Умеровим, міністром з питань стратегічних галузей промисловості Олександром Камишіним і, можливо, з Володимиром Зеленським. Себастьян Лекорню вже відвідував Київ у грудні минулого року”, — пише видання.

Le Figaro також зазначає, що президент України Володимир Зеленський днями збере в Києві іноземних промислових партнерів на першому форумі оборонної промисловості. Глава української держави очікує на "160 компаній з 26 країн", йдеться в повідомленні, опублікованому на X (колишній Twitter). Вони мають об'єднати зусилля "для створення нового арсеналу для України".

Раніше в Офісі президента повідомили про прибуття до Києва новопризначеного міністра оборони Великої Британії Гранта Шаппса.

На початок