Зеленський зустрівся з новим міністром оборони Британії Шаппсом

Зеленський зустрівся з новим міністром оборони Британії Шаппсом

Зеленський зустрівся з міністром оборони Британії Шаппсом
Президент Володимир Зеленський зустрівся із міністром оборони Великої Британії Грантом Шаппсом. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський зустрівся із новим міністром оборони Великої Британії Грантом Шаппсом, який перебуває з візитом в Україні.

Про це повідомляє пресслужба президента.

Зокрема, Зеленський подякував Великій Британії за потужну фінансову, оборонну та гуманітарну підтримку України під час війни.

"Володимир Зеленський високо оцінив рівень співпраці зі Сполученим Королівством в оборонній сфері, що дає змогу суттєво розширювати спроможності української армії на полі бою, зокрема завдяки далекобійній зброї", — йдеться у повідомленні.

Зеленський і Шаппс також обговорили посилення української ППО.

Окремо йшлося про ухвалення "Групою семи" на Вільнюському саміті НАТО Спільної декларації про підтримку України та початок переговорів із Великою Британією про укладення відповідної двосторонньої угоди щодо безпекових гарантій для України.

Разом із Шаппсом до Києва приїхав головнокомандувач армії Великої Британії Тоні Радакін. Адмірал прокоментував нещодавні удари Сил оборони по Чорноморському флоту РФ в тимчасово окупованому Криму.

"Путін втратив контроль над війною, яку розпочав, і, як наслідок, Росія слабшає. Цей візит, а також мої візити влітку зміцнили мою впевненість у тому, що Україна переможе. Британія залишатиметься з ними на кожному етапі шляху", — підкреслив Радакін.

Наприкінці серпня міністр оборони Великої Британії Бен Воллес оголосив, що йде у відставку і офіційно повідомив про це прем’єр-міністра Ріші Сунака.

Новим міністром оборони Великої Британії став Грант Шеппс, який перед тим в уряді Ріші Сунака обіймав посаду міністра енергетики.

На початок