Польща збільшує кількість патрулів на кордоні з Литвою

Польща збільшує кількість патрулів на кордоні з Литвою

ЗМІ
Польські прикордонники
Польські прикордонники. Фото: Straż Graniczna/Twitter

Влада Польщі збільшує кількість прикордонних патрулів на кордоні з Литвою, аби запобігти зростанню нелегальної міграції.

Про це повідомляє RMF24.

Зазначається, що від початку цього року на польсько-литовському кордоні затримано 454 іноземці. Це переважно громадян Афганістану, Сирії, Ірану та Індії. Найбільше їх потрапляє до ЄС через білорусько-латвійський кордон: в середньому спостерігається приблизно 100 спроб нелегального перетину кордону. Звідти вони через Литву і Польщу потрапляють до Німеччини.

За даними польських прикордонників, помітне зростання кількості нелегальних мігрантів, які потрапляють до Польщі з Латвії. Але це все ще не той високий рівень, який спостерігається на кордонах із Чехією і Словаччиною, де цьогоріч затримано загалом близько 1,3 тисячі іноземців.

23 вересня міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер заявила, що країна планує запровадити постійний контроль на кордоні з Польщею та Чехією, аби зупинити нелегальну міграцію.

Напередодні президент ФРН президент Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що Німеччина постає перед труднощами під час приймання більшої кількості мігрантів. За його словами варто посилити прикордонний контроль та "справедливо розподіляти" мігрантів у межах ЄС.

6 вересня очільник уряду Словаччини Людовіт Одор заявив, що влада країни відділить майже 500 військовослужбовців, щоб допомогти поліції контролювати зростаючий потік мігрантів, які перетинають кордон з боку Угорщини.

На початок