Михайло Гераскевич про відсутність естакади: "Спортсмени готові взяти лопати й будувати"

Михайло Гераскевич про відсутність естакади: "Спортсмени готові взяти лопати й будувати"

Ексклюзивно
Михайло Гераскевич про відсутність естакади: "Спортсмени готові взяти лопати й будувати" IBSF

Михайло Гераскевич нарікнув, що стартову естакаду вже протягом чотирьох років лише обіцяють побудувати.

У складі збірної з монобобу та скелетону, крім учасника Олімпійських ігор Владислава Гераскевича, нині - ще троє спортсменок: Катерина Куць, Лансія Дмитрієва (скелетон) та Лідія Гунько (монобоб). Головний тренер збірної України з монобобу та скелетону Михайло Гераскевич розповів в інтерв'ю Суспільному Спорт, у яких умовах тренується команда в період закритих кордонів.

"Наразі ми готуємося у легкоатлетичному манежі на Березняках в Києві, який безкоштовно надано для тренувань Київською міською ШВСМ (ми її представляємо). Цей манеж на сьогоді є одним з найкращих та найсучасніших в Україні, але навіть у ньому відсутня важлива для нас стартова естакада.

Відповідно, підготовка складається лише зі спринту та силових тренувань. А от специфічні тренування саме на естакаді ми так і не маємо змоги розпочати.", - відзначив Гераскевич.

Читайте також: Скелетоніст Владислав Гераскевич порівняв себе з Халком і дав несподівану обіцянку

Тренер додав, що стартову естакаду лише обіцяють побудувати, і повноцінно тренуватися в Україні спортсмени все ще не можуть.

"Ми останні чотири роки чуємо багато обіцянок щодо спорудження принаймні літньої стартової естакади, але просування вперед так і не відбувається. Жодної спеціалізованої спортивної споруди для тренувань з бобслею та скелетону в Україні просто не існує.

Спортсмени нашої федерації готові взяти лопати в руки та розпочати самостійне будівництво стартової естакади в Києві. Була б тільки відповідна земельна ділянка".

Михайло Гераскевич: Спортсмени нашої федерації готові взяти лопати в руки та розпочати самостійне будівництво стартової естакади в Києві. Була б тільки відповідна земельна ділянка.

Раніше в коментарі Суспільному Спорт фристайліст Олександр Абраменко розповів про спільні тренування разом із Владиславом Гераскевичем під час карантину.

Що відомо

  • Владислав Гераскевич - перший український скелетоніст. У 2018 році представив Україну на Зимових Олімпійських іграх у корейському Пхенчхані, фінішувавши 12-м.
  • Цьогоріч Україна вперше була представлена у змаганнях зі скелетону серед дівчат на Юнацьких Олімпійських іграх. У Лозанні виступила Лансія Дмитрієва.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress StartТенісГімнастика