Зеленський: Дій з боку України проти Росії буде більше

Зеленський: Дій з боку України проти Росії буде більше

Президент України Володимир Зеленський під час звернення 26 вересня 2023 року
Президент України Володимир Зеленський під час звернення 26 вересня 2023 року. Фото: ОПУ

Президент Володимир Зеленський заявив, що санкцій, запроваджених проти Росії — недостатньо, а дій з боку України щодо РФ — буде більше.

Про це Володимир Зеленський сказав під час вечірнього звернення 26 вересня, повідомляє пресслужба Офісу президента.

"Санкцій – недостатньо. Буде більше. Наших власних, українських дій проти держави-терориста теж буде більше. Поки триватиме агресія Росії, повинні відчуватись і втрати Росії", — сказав Зеленський.

Глава держави поінформував, що сьогодні, 26 вересня зустрівся із головою Національної ради Австрії – він був із візитом в Україні.

"Детально обговорили наші зусилля, аби світова більшість приєдналася до реалізації "формули миру". І я ціную, що Австрія готова приєднатись.Звичайно, обговорили й наш європейський рух. Я поінформував про реалізацію Україною семи рекомендацій Єврокомісії. І ми дуже розраховуємо на подальшу підтримку Австрією української європейської інтеграції", — сказав Володимир Зеленський.

Також президент України окремо відзначив рятувальників, поліцейських та лікарів, волонтерів та комунальників.

"Кожної доби російські терористи б’ють по наших містах і селах ракетами та «шахедами». Майже щоночі в українському небі знищуються десятки дронів, різні типи ракет. На жаль, бувають влучання. Є падіння уламків. І незмінно наші рятувальники, наші поліцейські, лікарі, волонтери, комунальники – усі екстрені служби працюють 24/7, аби допомогти людям і зберегти нашу інфраструктуру", — сказав Зеленський.

26 вересня президент Володимир Зеленський провів першу після "тривалого відрядження" Ставку на якій обговорили ситуацію на фронті, нарощування власного виробництва зброї і заслухали доповідь розвідки про стан справ у російській армії.

На початок