Залужний провів підсумкову розмову телефоном з Міллі у його чинному статусі

Залужний провів підсумкову розмову телефоном з Міллі у його чинному статусі

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний
Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний. Фото: Telegram/Валерій Залужний

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний 26 вересня провів підсумкову телефонну розмову з керівником Об'єднаного комітету начальників штабів Сполучених Штатів генералом Марком Міллі у його чинному статусі.

Про це Валерій Залужний повідомив у Telegram.

Головнокомандувач ЗСУ зазначив, що під час перемовин з боку партнерів був присутній генерал Чарльз Браун, який незабаром очолить Обʼєднаний комітет начальників штабів США замість Марка Міллі. За словами Залужного, вони домовилися продовжувати роботу задля посилення Збройних сил України в боротьбі з російською агресією.

"Обговорили з партнерами ситуацію на фронті. Поінформував про перебіг оборонних та наступальних операцій. Обстановка контрольована. Наші воїни не допустили втрати жодної позиції. На деяких напрямках, попри шалений опір противника, продовжуємо рухатися вперед. Також розповів про основні потреби нашої армії — це засоби протиповітряної оборони, артилерія та боєприпаси", — йдеться у дописі Залужного.

Також Головнокомандувач ЗСУ подякував особисто та від імені українських солдатів і офіцерів генералу Міллі за службу для нашої країни.

На початок