У дитячій поліклініці Полтави облаштовують укриття: що в ньому буде та коли завершать ремонт

У дитячій поліклініці Полтави облаштовують укриття: що в ньому буде та коли завершать ремонт

Укриття
Фото: Суспільне Полтава

До кінця року в одній із дитячих поліклінік Полтави мають завершити ремонт укриття, яке розпочали на початку вересня. На його облаштування спрямували близько трьох мільйонів гривень із бюджету громади.

Про це розповів Суспільному начальник міського управління капітального будівництва Максим Медведєв.

Укриття в дитячій поліклініці

Облаштовувати укриття у підвальному приміщенні дитячої поліклініки почали з 1-го вересня цього року, каже виконроб Юрій Середа.

У дитячій поліклініці Полтави облаштовують укриття
У дитячій поліклініці Полтави облаштовують укриття. Фото: Суспільне Полтава

"Зроблена бетонна підготовка, вирізані дверні отвори з укриття, зроблені цегляні перегородки і зараз займаємось антисептуванням (обробка матеріалів розчинами, які захищають від гниття – ред.), ґрунтуванням, штукатуренням, підготовкою до шпаклювання і фарбування. На цьому етапі ми штукатуримо стіни, розшиваємо шви у цегляній кладці і частково займаємось шпаклюванням. Зараз відбуваються чорнові роботи, а потім уже займаємось комунікаціями", ― каже виконроб підрядної організації Юрій Середа.

У дитячій поліклініці Полтави облаштовують укриття
У Полтаві облаштовують укриття. Фото: Суспільне Полтава

Площа укриття – близько 200 метрів квадратних, у ньому вісім кімнат. Сховище може вмістити 2,5 сотні людей. Скористатися укриттям зможуть як відвідувачі і персонал, так і перехожі, каже Оксана Сидоренко.

"Загалом тут буде іще дві санітарних кімнати, одна з яких передбачена для дітей з інвалідністю, для відвідувачів з інвалідністю. Ми також тут передбачили кабінет ведення прийому, далі буде маніпуляційна кімната, буде у нас кімната для зберігання продуктів харчування, зберігання питної води, зберігання технічної води", ― говорить завідувачка дитячого поліклінічного відділення № 2 Полтави Оксана Сидоренко.

У дитячій поліклініці облаштовують укриття
У дитячій поліклініціоблаштовують укриття. Фото: Суспільне Полтава

В укритті буде два входи, один із яких адаптований для людей з інвалідністю.

"Запасний вихід, він буде використовуватись як генераторна, там буде генератор. Генератор, який буде розміщений у цьому приямкові буде забезпечувати укриття електроенергією. І приямок цей ще буде частково слугувати як аварійний вихід", ― каже виконроб підрядної організації Юрій Середа.

У дитячій поліклініці Полтави облаштовують укриття: що в ньому буде та коли завершать ремонт
У Полтаві в лікарні облаштовують укриття. Фото: Суспільне Полтава

За словами Юрія Середи, завершити укриття у дитячій міській поліклініці планують до кінця року. На його облаштування спрямували близько 3 мільйонів гривень із бюджету громади, повідомив Суспільному начальник міського управління капітального будівництва Максим Медведєв.

Доки облаштовують це укриття, медперсонал та пацієнти під час тривоги можуть перебувати у тимчасовому.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок