У Чернівцях завершили заміну водопроводу в мікрорайоні Роша — коли зроблять асфальт та тротуари

У Чернівцях завершили заміну водопроводу в мікрорайоні Роша — коли зроблять асфальт та тротуари

У Чернівцях завершили заміну водопроводу в мікрорайоні Роша — коли зроблять асфальт та тротуари
Мікрорайон Роша, де змінюють асфальт. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях замінили 200 метрів водопроводу в мікрорайоні Роша. До 1 жовтня планують завершити встелення асфальту та облаштувати тротуари.

Про це під час преспідходу сказав міський голова Роман Клічук.

За його словами, під час ремонту замінили наземні та підземні мережі.

"Це один з найважливіших вузлів міста — з нього живиться водою третина міста. Торік прийняли рішення про ремонт, бо постійно відбувалися прориви й мікрорайон Роша часто залишався без води. Спочатку планували ямковий ремонт, але через те, що це відбувалося довго, дорожнє покриття прийшло в неналежний вигляд, тому прийняли рішення змінити покриття повністю і привести тротуари в порядок", — каже Клічук.

Капітально відремонтувати водопровідну мережу від вулиці Дзержика до Горіхівської мали до кінця минулого року, йдеться в тендері. Втім через складнощі ремонту на цій ділянці термін завершення робіт переносили до 10 серпня. Згідно з тендером, вартість робіт становила 6,5 мільйонів гривень.

Тендер на поточний ремонт приблизно 250 метрів дороги оголошували на 13,3 мільйона гривень. Згідно з тендерною документацією, на ділянці передбачена заміна дорожнього покриття, оновлення тротуарів та влаштування водовідведення. Участь у тендері взяли три фірми. Найменшу суму – 9,3 мільйонів гривень – запропонувала тернопільська фірма "БМБУД", йдеться на платформі YouControl. Підприємство понад шість років займається будівництвом доріг. Згідно з тендером, роботи мають завершити до 1 жовтня.

Читайте Суспільне Чернівці у Telegram: головні новини

Станьте частиною Суспільне Чернівці: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи села. Пишіть нам на пошту редакції новин: [email protected].

На початок