Вже в безпеці і повертаються додому: у Карпатах горів санаторій, де відпочивали діти з Києва

Вже в безпеці і повертаються додому: у Карпатах горів санаторій, де відпочивали діти з Києва

Пожежа в дитячому санаторії в Карпатах: відпочивальники з Києва повертають додому
Рятувальники гасять пожежу на території відпочинкового комплексу, с. Красноїлля, Івано-Франківська область, 25 вересня 2023 р. Фото: ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області/Facebook

У відпочинкову комплексі на Івано-Франківщині, де оздоровлювалися діти з Києва, ввечері 25 вересня сталася пожежа. У санаторії перебували 148 дітей зі столиці. Їх перевели до іншого закладу і організовують повернення додому. Унаслідок події потерпілих немає.

Про це інформує Київська міська військова адміністрація у Telegram.

Інформація про пожежу у дерев'яній будівлі санаторію, надійшла до рятувальників ввечері 25 вересня. Усіх дітей, вихователів та персонал евакуювали з приміщення. Існувала загроза перекидання вогню на сусідні корпуси. Пожежники ліквідували займання і врятували частину будівлі відпочинкового комплексу.

Як зазначили у КМВА, відпочивальників зі столиці перевезли до сусіднього дитячого табору, організували для них харчування, надали речі першої необхідності, зокрема, теплий одяг. Вирішується питання про повернення дітей додому. Їх відправлять до столиці вечірнім потягом, який прибуває до Києва зранку 27 вересня.

Для тих дітей, яких батьки не зможуть особисто забрати з вокзалу, забезпечать підвезення до районів проживання.

"Усі деталі будуть згодом, після встановлення працівниками поліції обставин виникнення пожежі! Наразі усі діти перебувають у безпеці у стабільному психоемоційному стані!" — зазначив начальник КМВА Сергій Попко.

На початок