На Хмельниччині наразі погодинних відключень світла не буде

На Хмельниччині наразі погодинних відключень світла не буде

На Хмельниччині наразі погодинних відключень світла не буде
Фото: Суспільне Хмельницький

Компанія "Хмель­ницькоб­ле­нер­го" опублікували список ад­рес та черг по­го­дин­них від­клю­чень. Тепер спо­жи­ва­чі мо­жуть перевірити, до якої чер­ги відноситься їх будинок чи офіс. Впровадження погодинного відключення електроенергії залежатиме від рівня її споживання населенням, від стану об'єднаної енергосистеми країни та погодніх умов.

Про це написали на своєму сайті "Хмельницькобленерго".

Висвітлення файлів не означає, що відключення гарантовано будуть запроваджені, наголошують в компанії.

"Все залежатиме від ста­ну енер­го­сис­те­ми Ук­ра­їни, по­год­них умов, рів­ня спо­жи­ван­ня елек­тро­енер­гії. Станом на 22 вересня "Ук­ре­нер­го" не лі­мі­тує доз­во­ле­ну ве­ли­чи­ну по­туж­ності для об­ластей," — кажуть у підприємстві.

Як­що ж по­го­дин­ні від­клю­чен­ня бу­дуть зап­ро­вад­жу­ва­ти­ся, зазначають, "Хмельницькобленерго" опе­ра­тив­но надасть ін­форма­цію що­до кон­крет­них го­дин від­клю­чен­ня та по­ряд­ку від­клю­чен­ня черг.

"Якщо будівля має декілька приєднань — вона може зазначатися у різних чергах. У такому разі краще визначати чергу за допомогою чат-боту. Повідомити про відсутність вашої адреси у списку можна за допомогою форми зворотнього зв'язку, яка є на нашому сайті",— зазначають енергетики.

Переглянути, до якої черги належить ваша оселя чи офіс, можна на сайті "Хмельницькобленерго".

Слідкуйте за новинами Суспільного Хмельницький у Telegram, Viber, YouTube, Instagram та Facebook.

На початок