14103 заяви на вступ подали абітурієнти до Ужгородського національного університету

14103 заяви на вступ подали абітурієнти до Ужгородського національного університету

14103 заяви на вступ подали абітурієнти до Ужгородського національного університету Суспільне Закарпаття

Понад 14 тисяч заяв подали вступники в Ужгородський національний університет. Про це сьогодні розповіла заступниця секретаря приймальної комісії УжНУ Іванна Стерчо. За її словами, документи приймали до 22 серпня. Зараз комісії їх опрацьовують та до 27 серпня дадуть списки тих, хто проходить на державне замовлення.

Оригінали документів для вступу в Ужгородський національний університет принесла Олеся Кода. Каже: документи подає на факультет суспільних наук на спеціальність "Початкова освіта".

14103 заяви на вступ подали абітурієнти до Ужгородського національного університету

"Люблю навчати дітей, люблю дітей просто. Тут вчилася моя сестра, вже менша сестра тут буде вчитися, тут ціла наша сім’я навчається".

Список вступників, які проходять на державне замовлення, опублікують на сайті Ужгородського національного університету до 27 серпня, – розповіла заступниця секретаря вибіркової комісії УжНУ Іванна Стерчо. Після – абітурієнти мають подати оригінали документів особисто, або через пошту.

"Що потрібно здавати? Це оригінали свідоцтва про повну середню освіту й додаток до нього, оригінал сертифікату ЗНО й інформаційну картку, де вказані бали ЗНО, яку вони роздруковують із електронного кабінету, а також копію паспорта, копію ідентифікаційного коду, чотири кольорові фотокартки розміром 4х3 сантиметри, і якщо це хлопці, то копія приписного свідоцтва. Тобто це відбувається до 31 жовтня", – пояснила Іванна Стерчо.

14103 заяви на вступ подали абітурієнти до Ужгородського національного університету

До Мукачівського державного університету абітурієнти подали понад 2000 заяв на вступ.

Заступниця секретаря приймальної комісії МДУ Лариса Медвідь розповіла,, що цьогоріч серед найпопулярніших спеціальностей: спеціальна освіта-логопедія, психологія, початкова освіта.

"Що стосується магістерського рівня, — сказала Лариса Медвідь, – то високою популярністю користуються психологія, початкова й дошкільна освіта та середня освіта – мова та література, англійська. Наразі ми очікуємо рейтингові списки для вступу на бакалаврат за широким конкурсом. Що стосується магістерських програм, то ми зараз проводимо іспити".

Кореспондентка Суспільного телефонувала до ректора Закарпатської Академії мистецтв Івана Небесника, аби дізнатися кількість поданих заяв. На дзвінки він не відповів. На сайті Академії станом на 21 серпня повідомляють про 73 заяви від випускників шкіл, 40 – подали випускники коледжу, та 16 заяв подали вступники для здобуття освітнього рівня «Магістр».

Заступниця секретаря приймальної комісії УжНУ Іванна Стерчо розповіла: до 31 серпня абітурієнти можуть подати документи для вступу на заочну форму навчання.

Читайте також: Як вступають до ВНЗ абітурієнти з окупованих територій. Пояснює ректор

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди