Малює плакати про Україну та надихається людьми. Нікіта Тітов. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Малює плакати про Україну та надихається людьми. Нікіта Тітов. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ

Малює плакати про Україну та надихається людьми. Нікіта Тітов. СУСПІЛЬНЕ | ЛЮДИ Суспільне

Плакатист із Харкова та естонець за національністю Нікіта Тітов називає себе художником Фейсбука, бо саме там отримує інформацію для своїх плакатів. Каже, відчуває країну через своїх друзів у соцмережі, відчуває їхні страждання, проблеми, радощі та настрої - потім зображує це на своїх плакатах.

Він представив свої роботи у Запоріжжі 15 серпня на міжнародному мистецькому форумі ArtForum. Перший день заходу відбувся на острові Хортиця.

На Запоріжжі стартував мистецький фестиваль ArtForum

Хлопець розповів, що зазвичай виходить кудись дуже рідко, переважно сидить дома та малює.

"Тому для мене сьогодні купа вражень. Я сам вперше бачу свої роботи в такому вигляді і в такому місці. Я дуже цим пишаюся тому, що це знакове місце для всієї країни і потрапити сюди зі своїми роботами я навіть не мріяв і не думав, що таке може статися", — зазначив він.

Він розповів, що більшість його плакатів доволі болючі, хоча є і такі, "що просто об'єднують, говорять про те, що вбувається в країні".

"На жаль, зараз такий час, що дуже багато країні завдає це страждань. Чесно кажучи, я би хотів перестати займатися плакатом, але, на жаль, поки що не можу", — наголосив художник.

Уродженець Естонії по-новому показує події в Україні, зокрема Майдан 2014 року.

"Люди - вони змінили мене. Тому що раніше я дотримувався більше таких проросійських настроїв. Але, коли я почав зустрічати справжніх українців, щирих чесних. Ну, я полюбив Україну через людей", — додав Тітов.

Категорії
КонцертиТеатрАрхітектураДизайнІнше