Спорт просто неба: в усіх районах Київщини запрацювали "Активні парки"

Спорт просто неба: в усіх районах Київщини запрацювали "Активні парки"

В усіх районах Київщини запрацювали "Активні парки"
Сімейні старти у одному з "Активних парків" Фото: "Активні парки"/Facebook

В усіх районах Київщини почали функціонувати Активні парки у рамках Всеукраїнського проєкту "Активні парки — локації здорової України". Вони облаштовані спортивним спорядженням. Усі охочі тут можуть займатися спортом самостійно, а ще брати участь у різноманітних рухових активностях, спортивних заходах та сімейних стартах, які організовують координатори.

Про це повідомив під час брифінгу начальник Управління молоді та спорту Київської ОВА Сергій Тимофєєв.

"Станом на сьогодні в усіх 7 районах Київської області функціонують локації активних парків, розташовані у скверах та парках. У них працює 71 координатор, п’ятеро з них — учасники бойових дій. Оскільки спорт допомагає покращувати ментальне здоров’я та психоемоційний стан людини, то вони залучають до активностей своїх побратимів, ветеранів війни", – зауважив Сергій Тимофєєв.

Займатися спортом у таких парках можна самостійно або ж за допомогою навігаційних матеріалів з QR-кодами біля кожного тренажера з доступом до онлайн-тренувань. Також координатори проводять тренування на локаціях.

"Щоб залучити якомога більше мешканців громад до систематичних рекреаційних тренувань, координатори проводять різноманітні рухові активності та спортивні заходи, активні вихідні й сімейні старти. Йдеться про ігрові види спорту та марафони, зокрема скандинавська ходьба, легкоатлетичні пробіги, велоперегони тощо. Також вони консультують людей у питаннях фізичного виховання", — розповів посадовець.

Локації Активних парків є частиною екосистеми у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?", ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Ознайомитися із програмою заходів в Активних парках можна на офіційній сторінці у Facebook.

На початок