У Львові британські благодійники передали ще 34 автівки для ЗСУ

У Львові британські благодійники передали ще 34 автівки для ЗСУ

У Львові британські благодійники передали ще 34 автівки для ЗСУ
Автівки, які британські благодійники передали українським військовим. Фото: Суспільне Львів

Британські благодійники передали ще 34 позашляховики для потреб української армії. Ініціатором акції "Пікапи для миру" є британський фермер Марк Лерд. Разом з однодумцями він уже восьмий раз поспіль доставляє пікапи до Львова та передає військовим.

Суспільне поспілкувалось із британськими благодійниками.

Тоні Девіс за 25 годин здолала понад 2 000 кілометрів зі Сполученого Королівства, аби передати свій автомобіль на потреби фронту. Розповідає, що їздила на цьому авто 12 років.

"Я планувати продавати цей автомобіль. Могла би отримати три тисячі фунтів за нього. Але, коли зрозуміла, що програма "Пікапи для миру" може перетворити цю машину на щось набагато більш цінне для людей в Україні, я вирішила передати її сюди", — каже благодійниця Тоні Девіс.

У Львові британські фермери передали 34 автівки на фронт
Благодійниця Тоні Девіс. Фото: Суспільне Львів

Акцію "Пікапи для миру" ініціював британський фермер Марк Лерд. Разом з однодумцями він уже півроку безкоштовно доставляє автомобілі для українських бійців.

"Це наша восьма колона вантажівок для України. Ми почали передавати машини у лютому. Загалом, я думаю, ми вже передали 210 пікапів разом з тими, які доставили сьогодні. Ми хочемо допомогти Україні. Ми бачимо цю величезну несправедливість, який жорстокий у вас сусід — Росія. Знову і знову ця країна завдає атак, намагається зруйнувати цивілізацію у Центральній Європі. Тож люди у Британії добре знають історію Росії", — говорить ініціатор акції Марк Лерд.

У Львові британські фермери передали 34 автівки на фронт
Автівки, які британські благодійники передали українським війкськовим. Фото: Суспільне Львів

Цього разу британські фермери пригнали понад три десятки позашляховиків.

"65 людей з Британії пригнали сьогодні 34 автомобілі. Вже більше 200 автомобілів, їдуть на фронт. Їдуть в 125 бригаду, 24 бригаду, 3 штурмову бригаду, в ПВК "Захід", в підрозділи ДСНС", — каже начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

У Львові автомобілі від британських благодійників передали українським військовослужбовцям.

На початок