"Сильніший за багатьох чоловіків": у Полтаві попрощались із захисником України Віталієм Захарченком

"Сильніший за багатьох чоловіків": у Полтаві попрощались із захисником України Віталієм Захарченком

Доповнено
20 вересня 2023-го у Полтаві влаштували прощання із воїном Віталієм Захарченком
Суспільне Полтава

20 вересня у Полтаві влаштували поминальний чин за загиблим воїном Віталієм Захарченком. Він захищав Україну від повномасштабного російського вторгнення. Воїн загинув 12 вересня у Запорізькій області.

Прощання розпочали близько 10:00 біля Свято-Успенського собору ПЦУ. 44-річний Віталій Захарченко був родом з Полтави. Віддати шану прийшли його рідні та знайомі. Колега загиблого Олександр Савчук Суспільному розповів:

"Він пішов 12 березня добровольцем в військкомат. Був призваний в саперний батальйон, він пройшов спеціальне навчання. Був призначений командиром середньої ланки. Пішли на завдання і потрапили під мінометний обстріл, частина підрозділу загинула".

Віталій Захарченко загинув у Запорізькій області під час захисту України від РФ
Фотографія Віталія Захарченка. Суспільне Полтава

Це сталося 12 вересня поблизу села Роботине Запорізької області унаслідок мінометного обстрілу російськими військами, повідомив офіцер відділу призову міського терцентру комплектування Роман Калина. Віталій Захарченко служив на посаді сапера-розвідника.

"Він сильніший за багатьох чоловіків тим, що він сам визвався, сам пішов. Він не був емоційним, постійно посміхався. Я не бачила його з того моменту, як він пішов на війну. Я спілкувалась з батьками. Завжди питала: "Як Віталя?". "Норм" ― і все. Це була звістка просто, як для кожної сім’ї, це було щось таке страшне", ― розповіла сестра воїна Валентина Біленко.

Віталій Захарченко з Полтави загинув на війні з РФ 12 вересня 2023-го: що відомо про воїна
Із Віталієм Захарченком прийшли попрощатися його рідні та знайомі. Суспільне Полтава

Як розповів колега загиблого Олександр Савчук, у цивільному житті Віталій 25 років пропрацював на підприємстві бурових робіт.

"Була дуже відповідальна, совісна людина, завжди виконував всі поставлені йому задачі. Він весь час за слабших людей заступався, допомагав, він ніколи не міг пройти осторонь, якщо десь щось відбувається не так. Це людина була дуже відкрита, чуйна, про нього за всі оці роки ніхто ніколи поганого слова не сказав", ― розповів Олександр Савчук.

Поховали воїна на Затуринському кладовищі. У нього залишились дружина, донька та батьки.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook

На початок