У соцмережі X стався збій

У соцмережі X стався збій

У соцмережі X стався збій
Частково завершений знак Х над штаб-квартирою компанії Тwitter у Сан-Франциско, 28 липня 2023 рік. Фото: Associated Press

У соціальній мережі X (колишній Twitter) 18 вересня стався збій. Найбільше скарг стосуються роботи додатка.

Про це повідомила компанія Netblocks, що відстежує кібербезпеку та зв'язок у всьому світі.

"X (раніше відомий як Twitter) зазнав міжнародних перебоїв у роботі багатьох користувачів. Інцидент не пов'язаний зі збоями в Інтернеті на рівні країни", — мовиться у повідомленні.

Дані сервісу Downdetector свідчать, що збої розпочалися близько 16:30.

Відтак, понад 4,5 тисячі користувачів поскаржились про проблеми у соцмережі. При цьому найбільше скарг стосуються роботи додатка (49%), роботи сайту (42%) і підключення до сервера (9%).

Що відомо про зміни у X (раніше Twitter)

У жовтні 2022 року Ілон Маск став власником Twitter. Опісля він заявив, що компанія витрачає надто багато грошей і почав звільняти співробітників.

4 листопада стало відомо, що мільярдер скоротив штат до 7 500 осіб. Співробітники заявили, що звільнення торкнулися цілих команд.

Згодом Маск заявив, що запроваджує нові правила роботи соцмережі та розморожує деякі раніше заблоковані акаунти.

2 липня 2023 року мільярдер поінформував, що у Twitter тимчасово вводяться обмеження для користувачів на перегляд кількості постів за добу.

23 липня Маск оголосив про ребрендинг соцмережі й зміну логотипу. "Ми попрощаємось з брендом Twitter і поступово, з усіма пташками", — написав він та опублікував майбутній дизайн Twitter — літеру Х на чорному тлі.

На початок