Ястремська в трисетовому трилері здобула вольову перемогу над Вінус Вільямс

Ястремська в трисетовому трилері здобула вольову перемогу над Вінус Вільямс

Ястремська в трисетовому трилері здобула вольову перемогу над Вінус Вільямс wsopen.com

Українська тенісистка Даяна Ястремська обіграла американку Вінус Вільямс (2:1) в першому раунді турніру WTA Premier 5 в Цинциннаті.

У першому раунді турніру в американському Цинциннаті 20-річна українка Даяна Ястремська більш ніж дві з половиною години грала проти 41-річної американка Вінус Вільямс. Матч завершився вольовою перемогою українки в трьох сетах.

У першому сеті Ястремська швидко повела з брейком, однак в кінцівці партії підвернула ногу і віддала сет - 5:7. Між першим та другим сетом Даяна скористалася медичним таймаутом через проблеми з ногою. "Після першого гейму в другому сеті я справді хотіла знятися з матчу [через біль]. Однак в наступному геймі на своїй подачі сказала собі, що гратиму до кінця", - зазначила на післяматчевій пресконференції Даяна.

Зрештою, другий сет залишився за українкою 6:2. У третій партії Ястремська зробила брейк у дев'ятому геймі, однак не змогла подати на матч. Потім ще один брейк - і з другої спроби Ястремська закрила гру, 7:5.

У другому раунді на українку очікує гра проти ще однієї американки, Бернарди Пери (№61 у світовому рейтингу). Їх гра відбудеться в понеділок, 24 серпня.

WTA. Цинциннаті. Перший раунд

Даяна Ястремська (Україна, 16) - Вінус Вільямс (США) 2:1 (5:7, 6:2, 7:5)

Категорії
Легка атлетикаБоксКомандні види спортуПаралімпійський спортБаскетболВодний спортФормула 1ХокейГімнастикаІншеДзюдоФехтуванняMMAКіберспортPress StartЗимовий спортТеніс