Північна Корея може збільшити постачання Росії артилерійських боєприпасів для війни в Україні — Міллі

Північна Корея може збільшити постачання Росії артилерійських боєприпасів для війни в Україні — Міллі

КНДР може збільшити постачання РФ боєприпасів для війни в Україні
. Голова об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі. Фото: Getty Images.

Північна Корея може збільшити постачання Росії артилерійських боєприпасів для війни в Україні, але це навряд чи матиме велике значення, заявив генерал армії США Марк Міллі.

Його слова наводить Associated Press.

Він сказав, що нещодавня зустріч лідерів Росії та КНДР, ймовірно, змусить Пхеньян надати Москві 152-мм артилерійські снаряди радянських часів. Він не назвав приблизні дати цього постачання.

"Чи буде велика різниця? Я скептично до цього ставлюся, але не хочу надто применшувати допомогу зі зброєю. Я сумніваюся, що це буде вирішальним", — сказав генерал США.

Міллі та інші керівники оборонних відомств країн НАТО зустрінуться в гірськолижному районі Холменколлен на околиці Осло протягом наступних кількох днів, щоб обговорити підтримку України та інші питання регіональної оборони. Потім Міллі візьме участь у щомісячному засіданні Контактної групи з питань оборони України у Німеччині у вівторок, 19 вересня. Ця група на чолі з міністром оборони США Ллойдом Остіном є головним міжнародним форумом для залучення військової підтримки України.

Що відомо про приїзд Кім Чен Ина у Росію

12 вересня стало відомо, що лідер КНДР прибув бронепоїздом до Росії. Кім Чен Ин і президент Росії Володимир Путін у середу, 13 вересня, провели зустріч на космодромі "Східний" (Амурська область РФ). Президент КНДР висловив впевненість у тому, що Росія переможе у "священній боротьбі".

"Впевнені в тому, що російська армія і народ неодмінно здобудуть велику перемогу у священній боротьбі за покарання "зборища зла", що претендує на гегемонію і має експансіоністські ілюзії, і здобуде перемогу в боротьбі за створення стабільної обстановки для розвитку", — заявив Кім Чен Ин.

У п'ятницю, 15 вересня, глава КНДР відвідав авіаційний завод у місті Комсомольськ-на-Амурі на Далекому Сході РФ.

На початок