Чернігівська «Десна» здобула першу перемогу в новому сезоні Прем'єр-Ліги

Чернігівська «Десна» здобула першу перемогу в новому сезоні Прем'єр-Ліги ФОТО: ФК Десна

Чернігівська «Десна» здобула першу перемогу в новому сезоні УПЛ. Вдома сіверяни переграли луганську «Зорю» із рахунком 3:1. Гра відбулась на чернігівському стадіоні імені Гагаріна.

На 44-й хвилині колишній капітан сіверян, Денис Фаворов, відкрив рахунок на користь луганської «Зорі».

Перший раунд завершився на користь гостів поля.

На 56-й хвилині матчу Пилип Будківський заробив пенальті. Олександр Філіпов реалізував 11-метровий та зрівняв рахунок.

На 62-й хвилині Йонас Тамм головою доправив м’яч у ворота «Зорі» і вивів «Десну» вперед.

Третій гол у ворота луганської команди забив Пилип Будківський на 74-й хвилині.

Наступний матч, після тритижневої паузи, сіверяни проведуть на виїзді в протистоянні з київським «Динамо».