Франківці зібралися на толоку - прибирали Вовчинецькі гори

Франківці зібралися на толоку - прибирали Вовчинецькі гори

Франківці зібралися на толоку - прибирали Вовчинецькі гори
Facebook/Igor Sherepot

Близько 40 людей прибирали Вовчинецькі гори, що у селі Вовчинець Івано-Франківської міської ради. Акція тривала 2 години. За цей час зібрали майже сотню мішків сміття. Про це кореспондентам Суспільного розповіла співорганізаторка акції Ілона Мурзова.

За її словами, таку акцію проводять не вперше. Цю приурочили до Дня Незалежності.

"З цим карантином все переносили. Але вирішили, що відкладати немає куди. І так гарно збіглося, що ми мали можливість, закликали людей і до Дня Незалежності провели таке прибирання", - розповідає Ілона Мурзова.

У Франківську прибирали Вовчинецькі гори
У Франківську прибирали Вовчинецькі гори. Facebook/Леся Пічак

На запитання, чи стало менше сміття на Вовчинецьких горах, Ілона Мурзова відповіла так: "На жаль, сміття було. На тих локаціях, де красиво, де гарний краєвид на місто, - багато пляшок, стаканчиків, тобто того, що люди залишають. Це не вітер наніс. В мене є переконання, що чистота пов'язана з достатком. Якщо стане чисто, люди не будуть смітити, то в нас і в нашій країні, зокрема, буде достаток".

До слова, франківець Тарас Кузьмін уже декілька років перед Великоднем прибирає територію біля пасічнянського мосту. Цьогоріч карантин не став перешкодою.

На початок